Aranżacja wnętrz

Zapewne każdy w swoim życiu przeżył remont w domu lub mieszkaniu. To nieustające bieganie po sklepach, ponieważ nagle czegoś zabrakło, zszargane nerwy, poczucie marnotrawienia własnego czasu, brak realnej wizji kiedy to się wreszcie skończy, no i najważniejsze czyli koszty, które zwykle są zdecydowanie wyższe od pierwotnie zakładanych. Czyż nie tak wygląda współpraca z tzw. „fachowcami”, „złotymi rączkami” czy jakby ich inaczej nie nazywać, która zwykle kończy się tym, że jeden poprawia po drugim, a i tak z końcowego efektu prac nie zawsze jesteśmy zadowoleni?

My wykonujemy projekty aranżacji wnętrz w pełnym zakresie od projektu do kompleksowej realizacji. W ramach tego oferujemy:

Konsultacje

Czasami nie jest potrzebny pełny projekt aranżacji wnętrza, wówczas wystarczająca jest konsultacja wybranych zagadnień interesujących Klienta np. pomoc w dobraniu materiałów wykończeniowych, kolorystyki, detali i elementy wykończenia wnętrza, mebli itd.

Koncepcje aranżacji wnętrz

W ramach koncepcji projektu aranżacji wnętrza wykonujemy: inwentaryzacje, projekt układu funkcjonalnego pomieszczeń z uwzględnieniem umeblowania, sprzętu AGD i RTV, stała zabudowa kuchni, szafy typu komandor, garderoby itd. Wstępne rozplanowanie układu i rodzaju podłóg. Propozycje stylistyki wnętrza, dobór kolorystyki i materiałów.

Projekt wykonawczy

Projekt wykonawczy obejmuje szczegółowe rysunki techniczne wraz z doborem materiałów oraz urządzeń użytych w projekcie i wyceną.

  • część budowlano - instalacyjna: projekt zmian budowlanych (wyburzenie otworów i ścian, nowoprojektowane ściany itd.), sufitów podwieszonych, nietypowe zabudowy z gipsokartonu, projekt kominka, balustrad, instalacji wewnętrznych: elektrycznej, RTV, wodnokanalizacyjnej, C.O. wentylacja grawitacyjna i mechaniczna, monitoring, alarm itd.
  • część meblowo – stolarska: projekty stałej zabudowy kuchni, łazienki, szafy rozsuwane, garderoby, indywidualnej stolarki drzwiowej, dobór materiałów i okładzin frontów meblowych.
  • kolorystyka i okładziny zewnętrzne: projekt kolorystyki ścian, sufitów, faktury tynkarskie, tekstylia, techniki malarskie, witraży, okładziny ścienne z naturalnego kamienia itd. Projekt posadzek wraz z dobraniem materiałów i elementów wykończenia, projekt łazienek (dobór urządzeń wyposażenia łazienki). Dobór i zestawienie opraw oświetleniowych.
  • elementy dekoracji: pomoc w doborze elementów dekoracji wnętrz (obrazy, gobeliny, rzeźby, ceramika, instalacje sztuki współczesnej, itd.)
  • projekty specjalistyczne: projekt instalacyjny inteligentnego domu (mieszkania), kina domowego z uwzględnieniem akustyki, instalacji teleinformatycznych, inteligentnego oświetlenia itp.

W przypadku zmiany sposobu użytkowania obiektu przygotowujemy dokumentację w celu uzyskania pozwolenia na budowę.

Prace remontowo-budowlane

Na podstawie projektu aranżacji wnętrz oferujemy jego kompleksową realizację. Począwszy od zakupu i dostawy wybranych przez Klienta materiałów wykończenia wnętrza, prace remontowo-budowlane sprzątanie po ich zakończeniu oraz wywóz śmieci budowlanych. Za zakupione i dostarczone materiały rozliczamy się na podstawie faktur i rachunków. A co najważniejsze działamy na podstawie umowy z udzieleniem gwarancji i przy dotrzymaniu terminów.

Powered by JS Network Solutions