O firmie

Strona główna / O firmie

O firmie

Firma ARTmachine sp. z o.o. działa w branży architektoniczno - budowlanej od 2003 roku. Wszechstronne i wieloletnie doświadczenie członków naszego zespołu, zdobyte podczas realizacji różnorodnych projektów pozwala nam zapewnić Państwa o wyjątkowo wysokich kompetencjach, które mają odzwierciedlenie w naszej pracy. Profesjonalizm naszej pracowni zdobywany w wielorakich warunkach oraz realizacja urozmaiconych procesów inwestycyjnych rozbudowała warsztat zawodowy członków naszego zespołu.
Na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje, dbamy o wysoką jakość proponowanych i wprowadzanych rozwiązań, zwracając szczególną uwagę na to, iż każdy projekt jest dla nas zupełnie nowym, indywidualnym wyzwaniem.

ARTmachine zajmuje się nie tylko kompleksową działalnością projektowo – budowlaną. Do ważnych działań naszego zespołu należy także wprowadzenie i analiza nowoczesnych technologii w budownictwie zmierzających ku obniżeniu kosztów inwestycji i eksploatacji.

Opracowaliśmy nowoczesny i świadomy system oszczędności, który realnie wprowadzamy w naszych projektach i inwestycjach przez nas realizowanych. Optymizacja konstrukcji, zastosowanie zbrojenia kompozytowego, użycie mieszanek betonu z rozproszonym zbrojeniem, płyty fundamentowe oraz stropy termicznie aktywne, projektowanie układów funkcjonalno – przestrzennych minimalizujących powierzchnie wspólne, maksymalne wykorzystanie współczynników urbanistycznych – te oraz inne kompleksowe rozwiązania powodują, że opracowywane przez nasz zespół inwestycyjne są dla inwestora średnio o 35% tańsze w realizacji w stosunku do tradycyjnego podejścia.

Zobacz: Oszczędne i nowoczesne kompleksowe budownictwo.

Aktywne uczestnictwo w realizacji projektów poprzez nadzór autorski, pełnienie roli inwestora zastępczego doprowadziło nas do miejsca, w którym rozszerzyliśmy zakres usług o budownictwo i działalność deweloperską.

Zobacz: ARThouse i Osiedle Platynowe

Równolegle z działalnością projektową pracowania ARTmachine sp. z o.o. przygotowuje materiały o charakterze marketingowym i reklamowym, przeprowadza badanie rynku nieruchomości oraz przygotowuje ofertę sprzedaży dla klientów prowadzących działalność deweloperską.

Bogactwo zawodowe i wieloletnie podnoszenie kompetencji naszego zespołu zaowocowało także licznymi wygranymi przez nas konkursami o charakterze międzynarodowym i krajowym organizowanymi przez instytucje publiczne oraz firmy prywatne.

Zobacz: